Strona główna1 » AKWARYSTYKA2 » FILTRACJA3 » Filtry zewnętrzne4 » FILTRY DO AKWARIUM AQUAEL Z SERII UNIMAX (od 100L do 700L)

Producenci

Nowości w sklepie

123456

Systemy płatności

 • PayU
 • Credit Agricole Raty

SUPER PRODUKT

 • BIOKLAR_BOK
FILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAXFILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 150FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 150FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 250FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 250FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 500FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 500FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 700FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 700FILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAXFILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAXFILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAXFILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAXFILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX
FILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAXFILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 150FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 150FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 250FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 250FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 500FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 500FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 700FILTR DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX 700FILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAXFILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAXFILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAXFILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAXFILTRY DO AKWARIUM AQUAEL UNIMAX
PolecamyDarmowa dostawa

FILTRY DO AKWARIUM AQUAEL Z SERII UNIMAX (od 100L do 700L)

FILTRY DO AKWARIUM AQUAEL Z SERII UNIMAX (od 100L do 700L)
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Przesyłka kurierska - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24 miesiące

WYBRANY FILTR

Cena: 309,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (2)
Produkcja filtrów z serii UNIMAX została zakończona. Firma AQUAEL wyprodukowała nowe, zaawansowane technicznie filtry kanistrowe z serii ULTRAMAX, z opatentowanymi rozwiązaniami, które zastąpiły bardzo popularną serię filtrów UNIMAX. UNIMAX służy do filtrowania i napowietrzania wody w akwariach słodkowodnych. Duża wydajność pomp oraz duża objętość filtracyjna w połączeniu z niezawodnością gwarantują utrzymanie idealnych parametrów wody w akwarium. Odpowiednio dobrane media filtracyjne mechaniczne, chemiczne i biologiczne, umieszczono w 3 koszykach filtracyjnych. Duża objętość wkładów filtra UNIMAX, zapewnia długotrwałą, skuteczną oraz efektywną filtrację w akwariach nawet do 700 l.

Filtr UNIMAX wyposażony jest w deszczownię, która dodatkowo zwiększa powierzchnię kontaktu wody z powietrzem, dzięki czemu jest ona napowietrzana. Powietrze jest automatycznie usuwane  z wnętrza filtra w trakcie jego pracy. UNIMAX posiada też wbudowany mechanizm, który służy do samoczynnego wypełnienia filtra wodą, co zapewnia maksymalną wygodę i eliminuje konieczność ręcznego napełniania filtra wodą. Główne uszczelki w filtrach UNIMAX, między pojemnikami a pokrywą, są wykonane ze specjalnego silikonu, co dodatkowo gwarantuje szczelność urządzenia. Filtry UNIMAX charakteryzują się niskim zużyciem energii i wysoką wydajnością filtra w stosunku do rekomendowanej pojemność.

FILTRY KUBEŁKOWE AQUAEL UNIMAX

4 węże w modelach  UNIMAX 500 i UNIMAX 700 zapewniają stałą cyrkulację wody i wykluczanie martwych stref. W modelach tych zastosowano też dodatkowe pompy cyrkulacyjne, co gwarantuje wysoką wydajność przy zachowaniu wyjątkowo cichej pracy. Prosty w obsłudze zintegrowany zawór odcinający umożliwia, odłączenie węży doprowadzających wodę, przy podmianach wody i czyszczeniu filtra.

Filtry UNIMAX można dodatkowo wyposażyć w sterylizator AS, emitujący promieniowanie ultrafioletowe UV-C, które działa bakteriobójczo i zwalcza glony. Zastosowanie sterylizatorów UV-C znacznie zwiększa skuteczność oczyszczania wody. Sterylizator nie jest standardowym wyposażeniem filtra. Do modelu UNIMAX 150 przeznaczony jest STERYLIZER 5W UV-C, do  modeli UNIMAX 250 i 500 - STERYLIZER 9W UV-C, natomiast do  UNIMAX 700 -  STERYLIZER 11W UV-C.

Opis działania
Nowoczesna konstrukcja  i zastosowane rozwiązania gwarantują efektywną filtrację mechaniczną, biologiczną i chemiczną. Wbudowana w filtrze pompa zapewnia stałą cyrkulację wody. Woda przepływa przez kolejne media, dzięki czemu jest stale oczyszczana, co sprawia, że środowisko w akwarium staje się zdrowsze dla ryb, a klarowność wody w akwarium utrzymuje się bardzo długo na doskonałym poziomie.

Komplet wkładów filtracyjnych filtra UNIMAX w standardzie zawiera:
 • Wkłady gąbkowe do filtracji mechanicznej - są wykonane ze specjalnej, nietoksycznej bezfenolowej gąbki, na której szczególnie łatwo rozwijają się kultury bakteryjne, odpowiedzialne za usuwanie organicznych zanieczyszczeń z akwarium. Gwarantuje to, oprócz wydajnej filtracji mechanicznej doskonałą filtrację biologiczną.
 • BioCeraMAX Pro 600 przeznaczony do filtracji biologicznej wody w akwariach słodkowodnych i morskich. Ma postać walców, które wykonano z porowatego tworzywa ceramicznego. BioCeraMAX Pro 600 zapewnia bardzo dużą pojemność filtracyjną – 600m2.
 • ZeoMAX Plus przeznaczony do chemicznej filtracji wody w akwarium. Jest to specjalny żwirek wykonany ze starannie selekcjonowanego zeolitu, który zapewnia bardzo dużą pojemność sorbcyjną.

PODSTAWOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE FILTRA UNIMAX 150: 
 • Przeznaczony do akwarium: od 100L do 150L
  FAKTYCZNA wydajność filtra: 450l/h
  Moc: TYLKO 10W
  Objętość filtra: 5L

PODSTAWOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE FILTRA UNIMAX 250: 
 • Przeznaczony do akwarium: od 150L do 250L
 • FAKTYCZNA wydajność filtra: 650l/h
 • Moc: TYLKO 11W
 • Objętość filtra: 8L

PODSTAWOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE FILTRA UNIMAX 500: 
 • Przeznaczony do akwarium: od 250L do 500L
 • FAKTYCZNA wydajność filtra: 1500l/h
 • Moc: TYLKO 36W
 • Objętość filtra: 18L

PODSTAWOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE FILTRA UNIMAX 700: 
 • Przeznaczony do akwarium: od 500L do 700L
 • FAKTYCZNA wydajność filtra: 1700l/h
 • Moc: TYLKO 38W
 • Objętość filtra: 24L
TABELA INFORMACYJNA FILTRÓW AQUAEL UNIMAX
Autor recenzji: Artur Polnik Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji: 13-11-2011
Filtr naprawdę pierwsza klasa jeśli chodzi o wykonanie i jakość materiałów (porównywałem z tetrą i jbl). Chodzi cicho. Od pół roku go nie czyściłem i nie widać spadku wydajności a woda jest krystalicznie czysta. Polecam i ten filterek i tego sprzedawcę. Miłego dnia ! :-)
Autor recenzji: Dariusz Jastrzębski Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji: 09-03-2011
świetny filterek, łatwy montaż i start. 4 kosze wypełnione po brzegi mediami filtracyjnymi. Bardzo szybka wysyłka polecam w 100%.
 • BIG_ZESTAWYDUO
0
0
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2019 - www.MojeAkwarium.pl