» O nas

O nas

Sklep MojeAKWARIUM I INNE ZWIERZAKI, to połączenie pasji, jaką jest szeroko rozumiana akwarystyka i miłość do zwierząt, ze sposobem na życie! W dzisiejszych czasach, gdzie mamy do czynienia z wszechobecnym stresem, hałasem, gdzie każdy dzień to gonitwa za tak zwanym, być, albo nie być, warto pomyśleć o chwili relaksu i odprężenia. Najlepszym odpoczynkiem jest obcowanie z naturą - tylko w taki sposób można tak naprawdę oderwać się od rzeczywistości! Celem naszej firmy jest zapewnienie Państwu nie tylko produktów o wysokiej jakości w dobrej cenie, ale także dostarczenie odpowiedniej wiedzy w przejrzysty sposób. To właśnie dzięki profesjonalnej obsłudze i fachowej wiedzy, którą chętnie się dzielimy, możemy spełnić Wasze marzenia – bycia BLIŻEJ NATURY! 

ZDJĘCIA BIURA FIRMY ZAW-COM
Zdjęcie biura, w którym ciężko pracujemy dla Was ;)

Aby w pełni cieszyć się bliskością natury, jaką daje nam akwarium, oczko wodne, czy też biegające w okół nas zwierzęta, w domu i ogrodzie musi panować ład oraz porządek. Biorąc właśnie to pod uwagę rozszerzyliśmy naszą ofertę o przepiękne i bardzo praktyczne produkty przeznaczone, właśnie do domu i ogrodu! Dzięki temu będą Państwo mogli poczuć się jak w bajce! 

To jednak nie wszystko, ponieważ rozszerzenie oferty dotyczy także wykonywania usług związanych z pielęgnacją ogrodu, czyszczeniem oczek wodnych, akwariów - ogólnie, zależy nam na tym, aby mogli Państwo w 100% cieszyć się obcowaniem z naturą. Jednym słowem, my pracujemy, Państwo wypoczywają! ;)

KILKA SŁÓW OD WŁAŚCICIELA FIRMY:
altJako właściciel firmy, staram się ze wszystkich sił, aby oferowane usługi były na najwyższym poziomie, a sprzedawane produkty zawsze znajdowały się na stanie magazynowym - 99% produktów jest dostępnych od ręki! Dzięki temu, nasi klienci obsługiwani są szybko i sprawnie. Bardzo zależy mi na zadowoleniu klienta, a co za tym idzie, w razie wystąpienia problemów (niezgodności w dostawie, reklamacje, uszkodzenia podczas transportu) - zawsze pomagamy! Nigdy nie zostawiamy klienta z nierozwiązanym problemem! Z góry dziękuję za zaufanie i zapraszam do kontaktu.    

ZDJĘCIA BIURA FIRMY ZAW-COM
Zdjęcie naszego oczka przy którym odpoczywamy po ciężkiej pracy ;)

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2017 - www.MojeAkwarium.pl