» » OCZKO WODNE: TEST GRZAŁKI AQUAEL WINTERHOT PRO 150

OCZKO WODNE: TEST GRZAŁKI AQUAEL WINTERHOT PRO 150

Data dodania: 15-11-2014 Wyświetleń: 2129
AQUAEL WINTERHOT PRO 150

Po wyjęciu grzałki z opakowania, złożenie jej i uruchomienie zajęło mi dosłownie 15 minut – wszystko dzięki bardzo dobrze przygotowanej instrukcji. Jedyny problem jaki miałem, to z umieszczeniem pompki u dołu aluminiowej rury i nałożenie na nią zaślepki - wszystko aż za bardzo spasowane. Samo jednak umieszczenie grzałki w oczku wodnym nie wymagało żadnego wysiłku – łatwizna! Na duży plus zasługuje długi przewód zasilający.

AQUAEL WINTERHOT PRO 150

Grzałka WNTERHOT PRO 150 wyposażona w inteligentny termostat oraz specjalną pompkę, która wprawia wodę w ruch. Połączenie obu tych elementów sprawia, że przy stosunkowo niewielkim poborze mocy uzyskujemy spory przerębel, nawet przy naprawdę niskich temperaturach. U mnie przerębel osiągnął średnicę 80cm. przy temperaturze, niemal -20*C!

AQUAEL WINTERHOT PRO 150

Warto także zwrócić uwagę na specjalne diody, znajdujące się górze grzałki. Dzięki nim możemy w łatwy i przyjemny sposób kontrolować pracę grzałki. Dioda zielona świeci się cały czas gdy grzałka jest podłączona do prądu, natomiast czerwona zapala się w trakcie pracy grzałki.
 
PLUSY
MINUSY
+ Energooszczędność
+ Termostat i pompka
+ Łatwość montażu
+ Długi przewód zasilający
+ Solidna instrukcja
- Trudności z umieszczeniem pompki

NASZA OCENA
alt

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2017 - www.MojeAkwarium.pl