» PORADNIKI

PORADNIKIJAK POZBYĆ SIĘ GLONÓW I WYKLAROWAĆ WODĘ W OCZKU WODNYM?

25-08-2013Wyświetleń: 5683
Autor artykułu: Dawid Zawadzki.

Glony, oczko wodne, staw

Każdy kto posiada przydomowy staw, boryka się z glonami, brudną wodą i brakiem przejrzystości! Chciałbym w dniu dzisiejszym pokazać prostą metodę na pozbycie się glonów i wyklarowanie wody w oczku wodnym. Aby przygotować ten artykuł doprowadziliśmy do dość konkretnego zabrudzenia naszego zbiornika wodnego - nie było to specjalnie trudne ;)
Przeczytaj całość

JAK ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z AKWARYSTYKĄ? (cz.2)

03-01-2013Wyświetleń: 2455
Autor artykułu: Dawid Zawadzki

alt
 
PODŁOŻE:
Wystrój akwarium to tak naprawdę kilka etapów. Pierwszym jest przygotowanie podłoża, które nie tylko służy jako miejsce zaczepienia roślin, ale przede wszystkim pomaga w utrzymaniu równowagi biologicznej w naszym akwarium. Wynika z tego, że wybór odpowiedniego żwirku to kolejna bardzo ważna decyzja.
Przeczytaj całość

JAK ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z AKWARYSTYKĄ? (cz.1)

24-12-2012Wyświetleń: 1916
Autor artykułu: Dawid Zawadzki.

 
alt

Zdaje sobie sprawę, że na temat tego czym jest akwarystyka napisano już bardzo wiele. Zdaje sobie również sprawę, że niektórzy z Was, a przede wszystkim Ci bardziej wprawieni w boje po prostu pominą ten artykuł ze względu na informacje, które są wyłącznie dla początkujących. Jednak moje przekonanie o tym, iż początkujący akwaryści potrzebują wskazówek od osób bardziej doświadczonych utwierdziła mnie w przekonaniu, że napisanie tego artykułu jest potrzebne.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2017 - www.MojeAkwarium.pl