1 » PORADNIKI2

Producenci

Nowości w sklepie

123456

Systemy płatności

  • PayU
  • Credit Agricole Raty

SUPER PRODUKT

  • BIOKLAR_BOK

PORADNIKIOCZKO WODNE ZIMĄ

11-11-2018Wyświetleń: 144
Autor artykułu: Dawid Zawadzki.
 
OCZKO WODNE ZIMĄ

Czy wiecie, że zbliża się najtrudniejszy okres dla naszych ryb żyjących w przydomowych oczkach wodnych? Nie zapomnijcie o nich ponieważ “Winter Is Coming” - to tak dla fanów “Gry o tron” ;)

Niestety większość przydomowych oczek wodnych, zwłaszcza tych gotowych z tworzywa sztucznego, nie osiąga wymaganej głębokości, która pozwoliłaby rybom spokojnie i bezpiecznie przezimować.
Przeczytaj całość

STRUMYK W OGRODZIE - czy to jest do wykonania?

20-04-2018Wyświetleń: 293
Autor artykułu: Dawid Zawadzki.
 
STRUMYK OGRODOWY, KASKADA OGRODOWA

W dzisiejszych czasach wszystkie marzenia można zrealizować, także te o pięknym ogrodzie i strumyku przy którym słowo relaks nabiera innego wymiaru ;) Najważniejsze jest jednak to, że możemy to marzenie zrealizować dość szybko i stosunkowo tanio. Zobaczcie sami - oto kilka elementów, które zabraliśmy z magazynu na poczet tego artykułu.
Przeczytaj całość

JAKĄ FOLIĘ WYBRAĆ DO BUDOWY OCZKA WODNEGO?

09-02-2018Wyświetleń: 581
Autor artykułu: Dawid Zawadzki.
 
FOLIA PVC DO OCZKA WODNEGO

Planujesz budowę oczka wodnego w swoim ogrodzie i nie wiesz jaką folię do jego budowy wybrać? Już biegniemy z pomocą ;) Pierwsza rada jaką możemy przekazać, to nie idź za ceną i wystrzegaj się folii z polietylenu (PE). Jest to tanie rozwiązanie, które w krótkim czasie może okazać się zawodne. Spotkaliśmy się z przypadkami, że oczka wyłożone właśnie tym rodzajem folii nie wytrzymywały nawet dwóch sezonów!
Przeczytaj całość

OŚWIETLENIE LED W AKWARYSTYCE - DLACZEGO WARTO?

04-12-2017Wyświetleń: 312
Artykuł napisany na podstawie ulotki firmy AQUAEL "Zmieniasz na LED zyskujesz PIĘKNIESZE AKWARIUM i NIŻSZE RACHUNKI"
alt
Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem napisania kilku słów o oświetleniu LED - klienci pytają nas o wiele spraw związanych właśnie z takim typem oświetlenia. Myślę, że ten krótki artykuł rozwieje wiele wątpliwości oraz odpowie na kilka podstawowych pytań naszych klientów.
Przeczytaj całość

JAK POZBYĆ SIĘ GLONÓW I WYKLAROWAĆ WODĘ W OCZKU WODNYM?

25-08-2013Wyświetleń: 9633
Autor artykułu: Dawid Zawadzki.

Glony, oczko wodne, staw

Każdy kto posiada przydomowy staw, boryka się z glonami, brudną wodą i brakiem przejrzystości! Chciałbym w dniu dzisiejszym pokazać prostą metodę na pozbycie się glonów i wyklarowanie wody w oczku wodnym. Aby przygotować ten artykuł doprowadziliśmy do dość konkretnego zabrudzenia naszego zbiornika wodnego - nie było to specjalnie trudne ;)
Przeczytaj całość

JAK ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z AKWARYSTYKĄ?

24-12-2012Wyświetleń: 2471
Autor artykułu: Dawid Zawadzki.

 
alt

Zdaje sobie sprawę, że na temat tego czym jest akwarystyka napisano już bardzo wiele. Zdaje sobie również sprawę, że niektórzy z Was, a przede wszystkim Ci bardziej wprawieni w boje po prostu pominą ten artykuł ze względu na informacje, które są wyłącznie dla początkujących. Jednak moje przekonanie o tym, iż początkujący akwaryści potrzebują wskazówek od osób bardziej doświadczonych utwierdziła mnie w przekonaniu, że napisanie tego artykułu jest potrzebne.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
  • BIG_ZESTAWYDUO
0
0
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2019 - www.MojeAkwarium.pl