1 » 2 » STRUMYK W OGRODZIE - czy to jest do wykonania?3

Producenci

Nowości w sklepie

123456

Systemy płatności

  • PayU
  • Credit Agricole Raty

SUPER PRODUKT

  • BIOKLAR_BOK

STRUMYK W OGRODZIE - czy to jest do wykonania?

Data dodania: 20-04-2018 Wyświetleń: 293
Autor artykułu: Dawid Zawadzki.
 
STRUMYK OGRODOWY, KASKADA OGRODOWA

W dzisiejszych czasach wszystkie marzenia można zrealizować, także te o pięknym ogrodzie i strumyku przy którym słowo relaks nabiera innego wymiaru ;) Najważniejsze jest jednak to, że możemy to marzenie zrealizować dość szybko i stosunkowo tanio. Zobaczcie sami - oto kilka elementów, które zabraliśmy z magazynu na poczet tego artykułu.


Tak wygląda jeden z elementów (z boku i od spodu). Przyznacie, że ułożenie strumyka z takich części nie będzie trudne - być może czasochłonne, ale nie trudne! ;)
 
STRUMYK OGRODOWY, KASKADA OGRODOWA
 
STRUMYK OGRODOWY, KASKADA OGRODOWA

STRUMYK OGRODOWY, KASKADA OGRODOWA

Gdy takie elementy dobrze osadzimy na podłożu, gdy strumyk obsadzimy roślinami, krzaczkami, to będzie jak w bajce :) Oczywiście do pełnej satysfakcji potrzebna będzie jeszcze pompa (zalecamy pompę o wydajności 2000l/h) oraz wąż połączeniowy np: o średnicy 25mm. Nie można także zapomnieć o zbiorniku na wodę od 60 do 100L, aby zachować obieg zamknięty wody (jeśli oczywiście nie posiadamy oczka wodnego).

Na koniec załączamy filmik :) 
 

Przejdź do strony głównej
  • BIG_ZESTAWYDUO
0
0
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2019 - www.MojeAkwarium.pl